Sacensības

2017./ 2018. mācību gads

Tuvākās sacensības rajonā

 

10.01. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības peldēšanā „Jautrais delfīns”

  • 2006.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl
  • 2004. – 2005.dz.g. / 6. – 7.kl
  • 2003. – 2002.dz.g. / 8. – 9. kl
  • 2001. – 1999.dz.g. /10. – 12.kl

16.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā 2002. – 2003. dz.g. /8. – 9.kl./ zēni. Piedalās: 31. vsk., 13.vsk., 7.psk., 66.vsk.

24.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā 2002. – 2003. dz.g. /8. – 9.kl./ meitenes. Piedalās:

  • 1.gr. 31.vsk.,RV2Ģ, Poruka vsk., 46.vsk.
  • 2.gr. Rīnūžu vsk., Kultūru vsk., 66.vsk.

30.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā 2006.dz.g.un jaunāki /4. – 5.kl./ zēni. Piedalās 37.vsk., Poruka vsk., 7.psk., 66.vsk.

7.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā2006.dz.g.un jaunākas /4. – 5.kl./ meitenes. Piedalās: Rīnūžu vsk., 28.vsk, 66.vsk.

13.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā 2004. – 2005. dz.g. /6. – 7.kl./ zēni. Piedalās: 31. vsk., RV2Ģ, 10.vsk., 66.vsk.

21.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā 2004. – 2005. dz.g. /6. – 7.kl./ meitenes. Piedalās

  • 1.gr. Kultūru vsk., RV2Ģ, 66.vsk.
  • 2.gr. Rīnūžu vsk., 7.psk., 46.vsk.

22.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības trīscīņā 10. – 12.kl.

28.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā 2002. – 2003. dz.g. /8. – 9.kl./ zēni. Piedalās: 31. vsk., 46.vsk., Poruka vsk., 66.vsk.



2016./2017.m.g.

Sacensības rajonā (1).

 14.09. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā  – apakšgrupu spēles

                            2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Kultūras vsk., Poruka vsk., 66.vsk.

19.09. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2004.dz.g. /6. – 7. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Puškina lic., Rīnūžu vsk., 28.vsk., 66.vsk.

19.09. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2002.dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Stadionā “Laimīte”10.vsk., 28.vsk., 18.vmvsk., 66.vsk.

23.09. Rīgas pilsētas Olimpiskās dienas stafetes

2006.dz.g. un jaunāki  /2. – 4. kl./  – sākums 9:00

Notiek: Hanzas vsk. stadionā

23.09. Rīgas pilsētas Olimpiskās dienas pludmales volejbola sacensības.

1997. – 2000.dz.g / 10. – 12. kl./ – sākums 9:00

O – Sands pludmales volejbola stadionā

27.09. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības futbolā – fināls

Notiek:  pulksten 15:30  Stadions “Laimīte

5.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2000.dz.g. / 10. – 12.kl. / jaunieši – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 28.vsk., 10.vsk., 18.vmvsk., 66.vsk.

6.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – fināls

Notiek:  pulksten 14:00  28.vsk.

11.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2000.dz.g. / 10. – 12.kl. / jaunietes – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 46.vsk., RV2Ģ., 66.vsk.

12.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – fināls

Notiek: pulksten 14:00  Rīnūžu vsk.

18.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2002.dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 37.vsk., Poruka vsk., RV2Ģ, 66.vsk.

19.10. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības volejbolā – fināls

Notiek: pulksten 14:00  28 vsk.

  

Sacensības rajonā (2).

 

2.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā  – apakšgrupu spēles

  1. – 2004. dz.g. /8. – 9. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek/piedalās: RV2Ģ., 7.psk., 66.vsk.

3.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības volejbolā  – fināls

  1. – 2004. dz.g. /8. – 9. kl./ meitenes – sākums 14:30

Notiek: RV2Ģ.

8.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā.

  1. – 2004.dz.g. /6. – 7. kl./ – sākums 13:00

Notiek: Rīgas šaha skolā

8.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – apakšgrupu spēles

2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 37.vsk., Poruka vsk., 31.vsk., 66.vsk.

9.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – fināls

  1. dz.g. un jaunākas /4. – 5. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek: Kultūru vsk.

9.11. Olimpiskā sporta diena bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām „Nāc un sporto sev par prieku” 

Reģistrācija 10:30

Notiek: Elektrum Olimpiskajā sporta centrā

10.11. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības šahā

  1. dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ – sākums 13:00

Notiek: Rīgas šaha skolā.

16.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā – apakšgrupu spēles/fināls

2005.dz.g. un jaunākas /4. – 5. kl./ meitenes – sākums 13:30

Notiek/piedalās: Kultūru vsk., 46.vsk., 66.vsk.

22.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2004.dz.g. /6. – 7. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 31 vsk., 10.vsk., Puskina lic., 66.vsk.

23.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – fināls

  1.  – 2004. dz.g. /6. – 7. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek: 31. vsk.

29.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā – apakšgrupu spēles

  1. – 2004.dz.g. /6. – 7. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 31 vsk., Kultūru vsk., Poruka vsk., 66.vsk.

30.11. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – fināls

  1. – 1004. dz.g. /6. – 7. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek: 31.vsk

8.12. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības stafetēs „Drošie un veiklie”

2005.dz.g. un jaunāki / 4. – 5. kl./ – sākums – 14:00

Notiek: Rīnūžu vsk.

Tuvākās sacensības rajonā (3).

10.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – apakšgrupu spēles

  1. – 2002. dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:30

Notiek/piedalās: 37.vsk., RV2Ģ., 18.vmvsk., 66.vsk.

11.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – fināls

  1. – 2002. dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:30

Notiek: 31.vsk.

12.01. Rīgas pilsētas starpskolu sacensības peldēšanā „Jautrais delfīns”.

2005.dz.g. un jaunāki  /4. – 5./ 4 x 50 m /  – sākums 9:00

  1. – 2004.dz.g. / 6. – 7.kl. / 6 x 50m / – sākums 10:30
  2. – 2002.dz.g. /8. – 9. kl./ 8 x 50m / – sākums 12:00
  3. – 1997.dz.g. /10. – 12. kl./ 8 x 50m / – sākums 13:30

Notiek: Sporta namā „Daugava”

19.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības basketbolā  – apakšgrupu spēles/ fināls

  1. – 2002. dz.g. /8. – 9. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Rīnūžu vsk.,  RV2Ģ., 46.vsk., Poruka vsk. 66.vsk.

24.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā  – apakšgrupu spēles

                            2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: 37.vsk., Poruka vsk., 7.psk., 66.vsk.

25.01. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā  – fināls

                            2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek: 28.vsk.

1.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā  – apakšgrupu spēles

                            2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Puškina lic., 37.vsk., 7.psk., 66.vsk.

2.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības tautas bumbā  – fināls

                            2005.dz.g. un jaunāki /4. – 5. kl./ meitenes – sākums 14:00

Notiek: 28.vsk.

3.02. – 4.02. Latvijas 21.Skolu Ziemas olimpiskais festivāls –Ērgļos

                                    Paralēlais slaloms. Snovbords.

7.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – apakšgrupu spēles

  1. – 1997. dz.g. /10. – 12. kl./ jaunieši – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Rīnūžu vsk., 31.vsk., 18.vmvsk., 66.vsk.

8.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – fināls

  1. – 1997. dz.g. /10. – 12. kl./ jaunieši – sākums 14:00

Notiek: Kultūru vsk.

15.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – apakšgrupu spēles

  1. – 2004. dz.g. /6. – 7. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Kultūru vsk., 29.vsk., RV2Ģ., Puškina lic., 66.vsk.

16.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – fināls

  1. – 2004. dz.g. /6. – 7. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek: Kultūru vsk.

 28.02. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības vingrošanas 3 – cīņā.

  1. – 1997. dz.g. /10. – 12. kl./ – sākums 14:00

Notiek/piedalās: Rīnūžu vsk. 46. vsk., 13. vsk., Puškina lic., Poruka vsk.,

RV2Ģ, 31. vsk., Kultūru vsk., 10. vsk., 66.vsk.

 8.03. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – apakšgrupu spēles

  1. – 2002. dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:30

Notiek/piedalās: Kultūru vsk., 46.vsk., Rīnūžu vsk., 66.vsk.

9.03. Ziemeļu rajona starpskolu sacensības florbolā  – fināls

  1. – 2002. dz.g. /8. – 9. kl./ zēni – sākums 14:00

Notiek: Kultūru vsk.