Sasniegumi

2018./2019.m.g.

2019.gada 23.janvārī – 8.a klases skolniekam Armandam Jozapovičam – Diploms par 3.vietu 2.atklātās Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādes 8.klašu grupā (sk.E.Segliņa)

2019.gada 23.janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos 2.atklātajā Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 8.-9.klasēm:

  • 8.a klases skolniekam Armandam Jozapovičam
  • 8.a klases skolniecei Guntai Tikiņai
  • 9.a klases skolniekamValteram Jozapovičam
  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam

2019.gada 18.janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 69.fizikas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekamValteram Jozapovičam
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Stjadem
  • 11.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.b klases skolniecei Anastasijai Pašuto
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 12.a klases skolniekam Denisam Iavčenkovam
  • 12.a klases skolniekam Reinim Pastaram

2019.gada 14 .janvārī – 8.a klases skolniecei Guntai TikiņaiDiploms par iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm (sk. D.Veigura)

2019.gada 14 .janvārī – 8.a klases skolniekam Markam Usānam – Diploms par iegūto 1.vietu Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm (sk. D.Veigura)

2019.gada 14 .janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm:

  • 8.a klases skolniecei Helēnai Amandai Brūverei
  • 8.a klases skolniecei Guntai Tikiņai
  • 8.a klases skolniecei Annai Marijai Tomai
  • 8.a klases skolniekam Markam Usānam

2019.gada 11.janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 25. vēstures  olimpiādē:

  • 9.a klases skolniecei Emīlijai Paulai Andersonei
  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam
  • 9.a klases skolniekam Francim Albertam Virtmanim
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniekam Arnim Stepanovam
  • 10.a klases skolniekam Emīlam Isakam
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.a klases skolniekam Kristapam Vidvudam Malāniņam
  • 11.a klases skolniekam Ērikam Cimiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 11.b klases skolniecei Janai Ludzītei
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniekam Martinam Indrijaitim

2018.gada 29.novembrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 41. bioloģijas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniecei Nikolai Kernai
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.b klases skolniecei Alīnai Ivanovai
  • 10.b klases skolniecei Arinai Andrianovai
  • 11.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.b klases skolniecei Anastasijai Pavlovai
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus

2018.gada oktobrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 48. angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm:

  • 10.b klases skolniecei Alīnai Ivanovai
  • 10.b klases skolniecei Arinai Andrianovai

2018.gada oktobrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 35. latviešu valodas olimpiādē 7.-8.klasēm:

  • 7.b klases skolniecei Danielai Gornovai
  • 7.b klases skolniecei Karinai Rubahovai

2018.gada 20.oktobrī –

  • 8.a klases skolniecei Helēnai Amandai Brūverei Diploms par 7.vietu RD IKSD organizētajā Lāčplēšu krosā Tautas krosa SJT grupā
  • 8.a klases skolniekam Verneram Hofmanim Diploms  par 111.vietu RD IKSD organizētajā Lāčplēšu krosā Tautas krosa VL grupā

2017./ 2018.m.g.

12.a klases skolnieks Sandis Migla – 2.vieta Rīgas pilsētas Angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Liepkalna) – Uzaicināts uz Valsts olimpiādi

9.b klases skolnieks Aleksandrs Semjonovs – 3.vieta Rīgas pilsētas Vēstures olimpiādē (sk. Ginta Saulīte)

9.b klases skolnieks Aleksandrs SemjonovsAtzinība Rīgas pilsētas Fizikas olimpiādē (sk. Maija Samuseviča)

12.a klases skolnieks Sandis Migla – 3.vieta Rīgas pilsētas Ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Elita Segliņa)

9.b klases skolnieks Aleksandrs Semjonovs – 1.vieta Rīgas pilsētas Ķīmijas olimpiādē (sk. Olga Serebreņņikova) – Uzaicināts uz Valsts olimpiādi

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniecei Evelīnai Bindarei
  • 9.b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam
  • 10.b klases skolniecei Poļinai Smirnovai
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē:

  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniecei Elzai Alisei Ēvelei

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 9.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 10.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 9.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 9.a klases skolniekam Mārtiņam Stjadem
  • 10.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē:

  • 8.a klases skolniecei Liliānai Blumbergai
  • 9.a klases skolniecei Annai Šadovskai
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniecei Sanijai Smildziņai
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas ekonomikas olimpiādē:

  • 10.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 10.a klases skolniekam Ērikam Cimiņam
  • 10.b klases skolniecei Poļinai Smirnovai
  • 11.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Martinam Indrijaitim
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Naurim Liniņam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē:

  • 9.b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniekam Naurim Liniņam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē:

  • 5.a klases skolniekam Artūram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 7.a klases skolniekam Kristapam Reinim Strodam

2016. /2017. m. g.

2017. gada jūnijā – 12.a klases skolniecei Dignai StrautmaneiMinistru prezidenta M. Kučinska Atzinības raksts par gūtajiem panākumiem mācībās.

2017. gada maijā – 5. -12. klašu korim (skolotāja Ineta Lisjuka, koncertmeistare Inese Vaļiniece) – 2. pakāpes Diploms vispārizglītojošo skolu koru skatē.

2017. gada 29. apīlī – 8. b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam – Diploms par iegūto 2. vietu starptautiskā projekta Rēķini galvā World Championship 2017 starptautiskā fināla sacensībās Kauņā, Lietuvā.

2017. gada 24. martā – 8. b klases skolniekam Aleksandram SemjonovamDiploms par iegūto 1. vietu starptautiskā projekta Rēķini galvā 2017. gada Latvijas fināla sacensībās.

2017. gada martā – 6. a klaseiSertifikāts par dalību kampaņā “Mazais 100-gades pilsonis”

2017. gada 9. martā-  11. a klases skoniekam Sandim MiglamDiploms par 3. vietu Rīgas pilsētas 34. ģeogrāfijas olimpiādē 10. – 12. klasēm.

2017. gada martā – Rīgas 66. speciālajai viduskolai – Atzinības raksts par aktīvu līdzdalību mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanā un mācību procesa modernizēšanā 2016./ 2017. mācību gadā

2017. gada 17. februārī –  6. a klases skolniekam Atim Frīdenšteinam – Brīdiņam – Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra  Diploms par 2. vietu Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē.

2017. gada 16. februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas vokālajam ansamblim (skolotāja Ineta Lisjuka, koncertmeistare Inese Vaļiniece) – 1. pakāpes Diploms Rīgas Vokālās mūzikas konkursa “Balsis – 2017” pirmajā kārtā.

2017. gada 14. februārī –  11. a klases skolniekam Sandim MiglamDiploms par 3. vietu Rīgas pilsētas 18. ekonomikas olimpiādē.

2017. gada februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 58. ķīmijas olimpiādē:

  • 10. a klases skolniecei Elzai Elizabetei Matulei
  • 10. a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam

2017. gada februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 18. ekonomikas olimpiādē:

  • 11. a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 11. a klases skolniecei  Evelīnai Bebrei
  • 11. a klases skolniecei Elzai Alisei Ēvelei
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 11. a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 11. a klases skolniekam Naurim Liniņam 

2017. gada janvārī – 8. b klases skolniecei Aļinai Ivanovai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 33. latviešu valodas olimpiādē (mazākumtautību izglītības programmās).

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei ĀboltiņaiAtzinības raksts par piedalīšanos Rīgas pilsētas 43. latviešu valodas un literatūras olimpiādē

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 43. latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 23. vēstures olimpiādē.

2017. gada janvārī – 11. a klases skolniekam Sandim Miglam – Atzinības raksts par piedalīšanos Rīgas pilsētas 67. fizikas olimpiādē.

2017. gada janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 67. fizikas olimpiādē:

  • 10. a klases skolniekam Martinam Indrijaitim
  • 10. a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 10. a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam

2017. gada novembrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 39. bioloģijas olimpiādē:

  • 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai
  • 9. a klases skolniecei Samantai Melderei
  • 9. a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 10. a klases skolniecei  Elzai Elizabetei Matulei
  • 11. a klases skolniecei Elīnai Savčenko


2015. / 2016. m. g.

 

2016. gada 7. maijā – 7. b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam  – Diploms par 2. vietu starptautiskā projekta “Rēķini galvā”  “World Championship 2016” starptautiskajā finālā Slovēnijā, pilsētā Murska Sobota.

2016. gada aprīlī – 5. a klases skolniecei Guntai TikiņaiAtzinības raksts par piedalīšanos Latvijas televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”.

2016. gada 1. aprīlī – 7. b klases skolniekam Aleksandram SemjonovamDiploms par 1. vietu starptautiskā projekta “Rēķini galvā” 2016. gada Latvijas fināla sacensībās.

2016. gada 1. aprīlī – skolotājai Elitai Segliņai – Starptautiskā projekta “Rēķini galvā” Atzinība par ieguldīto darbu skolēnu iesaistīšanā un sagatavošanā 2016. gada Latvijas fināla sacensībām.

2016. gada 1. aprīlī – skolotājai Ludmilai Doņecai – Starptautiskā projekta “Rēķini galvā” Atzinība par ieguldīto darbu skolēnu iesaistīšanā un sagatavošanā 2016. gada Latvijas fināla sacensībām.

2016. gada 6. martā – skolotājai Aļinai Ivanovai – privātās vidusskolas Klasika Pateicības raksts par piedalīšanos žūrijas komisijas darbā Rīgas skolu konkursā “Matemātiskā daudzcīņa”.

2016. gada 17. februārī – Rīgas Izglītības un Informatīvi metodiskā centra I pakāpes Diploms Rīgas 66. speciālās vidusskolas 5. – 9. klašu ansamblim (vadītāja Ineta Sidorišina) Rīgas Vokālās mūzikas konkursā “Balsis – 2016” pirmajā kārtā.

2016. gada 5. februārī – Rīgas Izglītības un Informatīvi metodiskā centra Diploms 10. a klases skolēnam Sandim Miglam Rīgas pilsētas 66. fizikas olimpiādē 9. – 12. klasēm par iegūto III vietu.

2016. gada 12. janvārī –  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Atzinības raksts Rīgas 66. speciālai vidusskolai par sadarbību un atbalstu vizuālās mākslas darbu izstādes organizēšanā.