“Labie darbi”


2019./2020.mācību gads


Nav atrasta neviena ziņa.

2018./2019.mācību gads


2019. gada 30. maija “Labie darbi”

Ceturtdien, 30. maijā, direktore aicināja skolēnus kopā ar pedagogiem uz svinīgo pasākumu “Labie darbi”.

  • Atzinības rakstus par teicamām sekmēm saņēma: A.Andrianova, A.Buslajevs, A.Ivanova, A.K.Siza, A.Kļimanovs, A.Pavlova, A.R.Vanags,  A.Rēdliha, A.Spirands, B.Āboltiņa, D.Kuzmins, D.Stolers, E.Karpova, E.Rasiņš, E.Skrivļa, Ē.Možaiska, G.Tikiņa, I.Zelča, J.Ekhards, J.Ivanovs, J.Ludzīte, J.Staško, K.Rubahova, K.Rusakova, K.Tulkina, M.Stjade, N.Renhofa, R.Pastars, R.Preimanis, R.Saulītis, V.Grūnvalde, V.Peņkova.
  • Atzinības rakstus saņēma integratīvā festivāla “Nāc līdzās!” dalībnieki.
  • Atzinības rakstu par čaklu un aizrautīgu lasīšanu skolas bibliotēkā saņēma D.Smirnova.
  • Atzinības rakstu par ieguldīto darbu skolas telpu mākslinieciskajā noformēšanā saņēma J. Ludzīte.
  • Atzinības rakstu par ieguldīto darbu skolas pasākumu muzikālajā nodrošinājumā saņēma A.R.Vanags.
  • Atzinības rakstus par aktīvu piedalīšanos konkursā “Par tīru Latviju” individuālajā grupā saņēma: R.Preimanis (1.vieta), Estere Lēruma (2.vieta), R.Strods un S.Konstantinoviča (3.vieta).
  • Atzinības rakstu par aktīvu piedalīšanos konkursā “Par tīru Latviju” klašu grupā saņēma 3.a klase (1.vieta).
  • Atzinības rakstus par piedalīšanos Eiropas Savienības struktūrfondu projekta “Kompetenču pieejā balstīta vispārējās izglītības  satura aprobācija un ieviešana” verbālo spēju testa latviešu valodā aprobācijā, kas iekļauj daudzpusīgu lasītprasmes pārbaudi saņēma: A.Jevsejevs, A.R.Vanags, B.Āboltiņa, D.Lēruma, E.Slokenberga, H.Brūklene, I.Zelča, K.G.Leimane, K.M.Strods, K.Taupmans, M.Ķirša, M.L.Vītoliņa, N.Renhofa, R.A.Jaunašans, R.K.Teležis, R.Pocis, S.Paegle, S.Rosinskis.

Apsveicam !

Apsveicam Kristapu Vidvudu Malāniņu 11.a klases skolnieku, kurš 22.Rīgas skolēnu spēlēs svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma svarā līdz 93kg pacēla 110 kg un izcīnīja III vietu.

Skolu kopvērtējumā Rīgas 66.speciālā vidusskola 17 skolu konkurencē ierindojās III vietā.

Punktus kopvērtējumam deva Jēkabs Ekhards 11.a – 5.vieta, Elgars Jevsejevs 11.a – 5.vieta, Kristpas Vidvuds Malāniņš III vieta.

Apsveicam !

Apsveicam 8.a klases skolnieci Viktoriju Grūnvaldi, kas šā gada 5. aprīlī Latvijas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkursā ieguva augstāko pakāpi!

Paldies par ieguldīto skolotājai Dacei Veigurai!

Apsveicam Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiāžu dalībniekus!

  • Apsveicam Rīgas pilsētas fizikas 69. olimpiādes 2. posma dalībnieku!

Atzinība – Mārtiņam Mickum,  12.a klase

Paldies par ieguldīto darbu skolotājām Maijai Samusevičai un Leonorai Kartaševai!

  •  Apsveicam Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 45. olimpiādes 2. posma dalībnieku!

Atzinība – Alisei Āboltiņai,  11.a klase

Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Sandrai Ribkinskai!

Apsveicam Rīgas pilsētas mācību priekšmetu olimpiāžu uzvarētājus!

2019.gada 23.janvārī

Apsveicam Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras 45. olimpiādes uzvarētājus!

  • 1.vieta – Markam Usānam, 8.a klase,
  • 2.vieta – Guntai Tikiņai, 8.a klase

Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Dacei Veigurai!

Apsveicam Rīgas pilsētas 2.atklātās ģeogrāfijas olimpiādes uzvarētāju!

  • 3.vieta – Armandam Jozapovičam, 8. a klase

Pateicība par piedalīšanos 2.atklātajā Rīgas pilsētas ģeogrāfijas olimpiādē 8.-9.klasēm:

  • 8.a klases skolniekam Armandam Jozapovičam
  • 8.a klases skolniecei Guntai Tikiņai
  • 9.a klases skolniekamValteram Jozapovičam
  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam

Paldies par ieguldīto darbu skolotājai Elitai Segliņai!

2019.gada 18.janvāra “Labie darbi”

2019.gada 18.janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 69.fizikas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekamValteram Jozapovičam
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Stjadem
  • 11.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.b klases skolniecei Anastasijai Pašuto
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 12.a klases skolniekam Denisam Iavčenkovam
  • 12.a klases skolniekam Reinim Pastaram

2019.gada 14 .janvāra “Labie darbi”

2019.gada 14 .janvārī – 8.a klases skolniecei Guntai TikiņaiDiploms par iegūto 2.vietu Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm (sk. D.Veigura)

2019.gada 14 .janvārī – 8.a klases skolniekam Markam Usānam – Diploms par iegūto 1.vietu Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm (sk. D.Veigura)

2019.gada 14 .janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 45. latviešu valodas un literatūras olimpiādē 8.-9.klasēm:

  • 8.a klases skolniecei Helēnai Amandai Brūverei
  • 8.a klases skolniecei Guntai Tikiņai
  • 8.a klases skolniecei Annai Marijai Tomai
  • 8.a klases skolniekam Markam Usānam

2019.gada 11.janvāra labie darbi

2019.gada 11.janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 25. vēstures  olimpiādē:

  • 9.a klases skolniecei Emīlijai Paulai Andersonei
  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam
  • 9.a klases skolniekam Francim Albertam Virtmanim
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniekam Arnim Stepanovam
  • 10.a klases skolniekam Emīlam Isakam
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.a klases skolniekam Kristapam Vidvudam Malāniņam
  • 11.a klases skolniekam Ērikam Cimiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 11.b klases skolniecei Janai Ludzītei
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniekam Martinam Indrijaitim

2018.gada 29.novembra “Labie darbi”

2018.gada 29.novembrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 41. bioloģijas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Jēkabam Keišam
  • 10.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniecei Nikolai Kernai
  • 10.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 10.b klases skolniecei Alīnai Ivanovai
  • 10.b klases skolniecei Arinai Andrianovai
  • 11.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 11.b klases skolniecei Anastasijai Pavlovai
  • 12.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus

2018.gada oktobra “Labie darbi”

2018.gada oktobrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 48. angļu valodas olimpiādē 10.-12.klasēm:

  • 10.b klases skolniecei Alīnai Ivanovai
  • 10.b klases skolniecei Arinai Andrianovai

2018.gada oktobrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 35. latviešu valodas olimpiādē 7.-8.klasēm:

  • 7.b klases skolniecei Danielai Gornovai
  • 7.b klases skolniecei Karinai Rubahovai

2018.gada 20.oktobrī –

  • 8.a klases skolniecei Helēnai Amandai Brūverei Diploms par 7.vietu RD IKSD organizētajā Lāčplēšu krosā Tautas krosa SJT grupā
  • 8.a klases skolniekam Verneram Hofmanim Diploms  par 111.vietu RD IKSD organizētajā Lāčplēšu krosā Tautas krosa VL grupā

2017./2018.mācību gads


2017. /2018. mācību gada “Labie darbi”

12.a klases skolnieks Sandis Migla – 2.vieta Rīgas pilsētas Angļu valodas olimpiādē (sk. Maija Liepkalna) – Uzaicināts uz Valsts olimpiādi

9.b klases skolnieks Aleksandrs Semjonovs – 3.vieta Rīgas pilsētas Vēstures olimpiādē (sk. Ginta Saulīte)

9.b klases skolnieks Aleksandrs SemjonovsAtzinība Rīgas pilsētas Fizikas olimpiādē (sk. Maija Samuseviča)

12.a klases skolnieks Sandis Migla – 3.vieta Rīgas pilsētas Ģeogrāfijas olimpiādē (sk. Elita Segliņa)

9.b klases skolnieks Aleksandrs Semjonovs – 1.vieta Rīgas pilsētas Ķīmijas olimpiādē (sk. Olga Serebreņņikova) – Uzaicināts uz Valsts olimpiādi

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas bioloģijas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniecei Evelīnai Bindarei
  • 9.b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam
  • 10.b klases skolniecei Poļinai Smirnovai
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas angļu valodas olimpiādē:

  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas vēstures olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniecei Elzai Alisei Ēvelei

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 9.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 10.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 10.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas fizikas olimpiādē:

  • 9.a klases skolniekam Dāvidam Kozlinskim
  • 9.a klases skolniekam Artūram Spirandam
  • 9.a klases skolniekam Mārtiņam Stjadem
  • 10.a klases skolniecei Lainei Aleksandrai Dovkantei
  • 11.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas latviešu valodas un literatūras olimpiādē:

  • 8.a klases skolniecei Liliānai Blumbergai
  • 9.a klases skolniecei Annai Šadovskai
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniecei Sanijai Smildziņai
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas ekonomikasolimpiādē:

  • 10.a klases skolniekam Jēkabam Ekhardam
  • 10.a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 10.a klases skolniekam Ērikam Cimiņam
  • 10.b klases skolniecei Poļinai Smirnovai
  • 11.a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Martinam Indrijaitim
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Naurim Liniņam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas ķīmijas olimpiādē:

  • 9.b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam
  • 11.a klases skolniekam Mārtiņam Kristapam Mickus
  • 11.a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 12.a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 12.a klases skolniecei Evelīnai Bebrei
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 12.a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniekam Naurim Liniņam

Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē:

  • 5.a klases skolniekam Artūram Jevsejevam
  • 12.a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 7.a klases skolniekam Kristapam Reinim Strodam

2016./2017.mācību gads


2017. gada jūnija “Labie darbi”

2017. gada jūnijā – 12.a klases skolniecei Dignai StrautmaneiMinistru prezidenta M. Kučinska Atzinības raksts par gūtajiem panākumiem mācībās.

2017. gada maija “Labie darbi”

2017. gada maijā – 5. -12. klašu korim (skolotāja Ineta Lisjuka, koncertmeistare Inese Vaļiniece) – 2. pakāpes Diploms vispārizglītojošo skolu koru skatē.

2017. gada 29. apīļa “Labie darbi”

2017. gada 29. apīlī – 8. b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam – Diploms par iegūto 2. vietu starptautiskā projekta Rēķini galvā World Championship 2017 starptautiskā fināla sacensībās Kauņā, Lietuvā.

2017. gada marta “Labie darbi”

2017. gada 24. martā – 8. b klases skolniekam Aleksandram SemjonovamDiploms par iegūto 1. vietu starptautiskā projekta Rēķini galvā 2017. gada Latvijas fināla sacensībās.

2017. gada martā – 6. a klaseiSertifikāts par dalību kampaņā “Mazais 100-gades pilsonis”

2017. gada 9. martā-  11. a klases skoniekam Sandim MiglamDiploms par 3. vietu Rīgas pilsētas 34. ģeogrāfijas olimpiādē 10. – 12. klasēm.

2017. gada martā – Rīgas 66. speciālajai viduskolai – Atzinības raksts par aktīvu līdzdalību mūsdienīgu tehnoloģiju izmantošanā un mācību procesa modernizēšanā 2016./ 2017. mācību gadā

2017. gada februāra “Labie darbi”

2017. gada 17. februārī –  6. a klases skolniekam Atim Frīdenšteinam – Brīdiņam – Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra  Diploms par 2. vietu Rīgas pilsētas matemātikas olimpiādē.

2017. gada 16. februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas vokālajam ansamblim (skolotāja Ineta Lisjuka, koncertmeistare Inese Vaļiniece) – 1. pakāpes Diploms Rīgas Vokālās mūzikas konkursa “Balsis – 2017” pirmajā kārtā.

2017. gada 14. februārī –  11. a klases skolniekam Sandim MiglamDiploms par 3. vietu Rīgas pilsētas 18. ekonomikas olimpiādē.

2017. gada februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 58. ķīmijas olimpiādē:

  • 10. a klases skolniecei Elzai Elizabetei Matulei
  • 10. a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam

2017. gada februārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 18. ekonomikas olimpiādē:

  • 11. a klases skolniecei Elīnai Savčenko
  • 11. a klases skolniecei  Evelīnai Bebrei
  • 11. a klases skolniecei Elzai Alisei Ēvelei
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam
  • 11. a klases skolniekam Aleksandram Jevsejevam
  • 11. a klases skolniekam Naurim Liniņam 

2017. gada janvāra “Labie darbi”

2017. gada janvārī – 8. b klases skolniecei Aļinai Ivanovai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 33. latviešu valodas olimpiādē (mazākumtautību izglītības programmās).

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei ĀboltiņaiAtzinības raksts par piedalīšanos Rīgas pilsētas 43. latviešu valodas un literatūras olimpiādē

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 43. latviešu valodas un literatūras olimpiādē.

2017. gada janvārī – 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 23. vēstures olimpiādē.

2017. gada janvārī – 11. a klases skolniekam Sandim Miglam – Atzinības raksts par piedalīšanos Rīgas pilsētas 67. fizikas olimpiādē.

2017. gada janvārī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 67. fizikas olimpiādē:

  • 10. a klases skolniekam Martinam Indrijaitim
  • 10. a klases skolniekam Ervīnam Lazdiņam
  • 10. a klases skolniekam Reinim Pastaram
  • 11. a klases skolniekam Sandim Miglam

2016. gada novembra labie darbi

2016. gada novembrī – Rīgas 66. speciālās vidusskolas Pateicība par piedalīšanos Rīgas pilsētas 39. bioloģijas olimpiādē:

  • 9. a klases skolniecei Alisei Āboltiņai
  • 9. a klases skolniecei Samantai Melderei
  • 9. a klases skolniekam Mārtiņam Pocim
  • 10. a klases skolniecei  Elzai Elizabetei Matulei
  • 11. a klases skolniecei Elīnai Savčenko

2015./2016.mācību gads


2016. gada 7. maija “Labie darbi”

2016. gada 7. maijā – 7. b klases skolniekam Aleksandram Semjonovam  – Diploms par 2. vietu starptautiskā projekta “Rēķini galvā”  “World Championship 2016” starptautiskajā finālā Slovēnijā, pilsētā Murska Sobota.

2016. gada aprīļa “Labie darbi”

2016. gada aprīlī – 5. a klases skolniecei Guntai TikiņaiAtzinības raksts par piedalīšanos Latvijas televīzijas spēlē “Gudrs, vēl gudrāks”.

2016. gada 1. aprīlī – 7. b klases skolniekam Aleksandram SemjonovamDiploms par 1. vietu starptautiskā projekta “Rēķini galvā” 2016. gada Latvijas fināla sacensībās.

2016. gada 1. aprīlī – skolotājai Elitai Segliņai – Starptautiskā projekta “Rēķini galvā” Atzinība par ieguldīto darbu skolēnu iesaistīšanā un sagatavošanā 2016. gada Latvijas fināla sacensībām.

2016. gada 1. aprīlī – skolotājai Ludmilai Doņecai – Starptautiskā projekta “Rēķini galvā” Atzinība par ieguldīto darbu skolēnu iesaistīšanā un sagatavošanā 2016. gada Latvijas fināla sacensībām.

2016. gada 6. marta “Labie darbi”

2016. gada 6. martā – skolotājai Aļinai Ivanovai – privātās vidusskolas Klasika Pateicības raksts par piedalīšanos žūrijas komisijas darbā Rīgas skolu konkursā “Matemātiskā daudzcīņa”.

2016. gada 17. februāra “Labie darbi”

2016. gada 17. februārī – Rīgas Izglītības un Informatīvi metodiskā centra I pakāpes Diploms Rīgas 66. speciālās vidusskolas 5. – 9. klašu ansamblim (vadītāja Ineta Sidorišina) Rīgas Vokālās mūzikas konkursā “Balsis – 2016” pirmajā kārtā.

2016. gada 5. februāra “Labie darbi”

2016. gada 5. februārī – Rīgas Izglītības un Informatīvi metodiskā centra Diploms 10. a klases skolēnam Sandim Miglam Rīgas pilsētas 66. fizikas olimpiādē 9. – 12. klasēm par iegūto III vietu.

2016. gada 12. janvāra “Labie darbi”

2016. gada 12. janvārī –  Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības Atzinības rakstsRīgas 66. speciālai vidusskolai par sadarbību un atbalstu vizuālās mākslas darbu izstādes organizēšanā.